Toxic-Game RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lider Grove street familise

2 participanți

In jos

Lider Grove street familise Empty Lider Grove street familise

Mesaj Scris de GeneraluSef Sam Aug 18, 2018 11:57 am

1.13 ani.
2.Andrei
3.Grvoe street famlilise
4.Salut am 13 ani .Sunt un baiat simplu, prietenos, calm si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau biliard... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pe mie unele detalii mi se par nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante, iar noi in acestea avand posibilitatea sa dam atentie doar detaliilor care ne intereseaza pe noi mai mult, multi avand aceeasi parere. Ca sport prefer, desigur, fotbalul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Inainte de a face ceva, mai intai ascult parerile fiecaruia, iar abia apoi fac ce consider ca trebuie facut. Apreciez ajutorul primit de fiecare data si niciodata nu uit ca l-am primit. Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur si, totodata, si pe mine. Pe oriunde merg incerc sa las o impresie cat mai buna despre mine. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde si de la oricine.O sa incep o caracterizare cu lucrurile care le iubesc in viata deoarece pana acum v- am prezentat doar o caracterizare mai mult fizica si hoby-urile mele. Iubesc oamenii frumosi sufleteste . Ma inspira si ma fac sa cred ca daca vor, oamenii chiar pot fi buni. Nu am întâlnit multi, dar aceia pe care i-am întâlnit mi-au daruit putin din lumea lor, în frumusete dând-o si pe a mea. Masinile puternice sunt viata mea , imi place foarte mult sa ma plimb cu ele. Îmi place sa ma simt bine, sa fac ce-mi place, sa am în preajma oameni alaturi de care ma pot dezvolta. Nu îmi plac oamenii aroganti. Oamenii care se cred superiori, desi intelectual sau spiritual, nu sunt. Nu îmi plac oamenii care îsi rezolva problemele într-o maniera agresiva. Mi-am dat însa seama ca nu trebuie sa demonstrez nimic, nimanui. Ca important este sa fiu împacat eu cu mine, sa fiu constient de lipsuri si sa încerc sa le acopar, pentru ca indiferent de situatie, sa pot spune cu mâna pe inima ca nu mi-e ru?ine de ceea ce sunt sau ce am facut. Aceasta este descrierea mea personala , sper sa va placa si mai multe aflati pe viitor.

GeneraluSef

Mesaje : 1
Data de înscriere : 17/08/2018

Sus In jos

Lider Grove street familise Empty Re: Lider Grove street familise

Mesaj Scris de Therrap Sam Aug 18, 2018 12:03 pm

Acceptat si locked!
Esti asteptat pe server pt teste

Therrap
Admin

Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/08/2018

https://toxicrpg.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum